coeur de lion

Yöresel Lezzetler

Yöresel Lezzetler Yöresel Lezzetler Yöresel Lezzetler Yöresel Lezzetler Yöresel Lezzetler Yöresel Lezzetler

Yöresel Lezzetler

Coeur de Lion ayrıcalıklarını Türk mutfağının vazgeçilmez yöresel lezzetleri ile tatmaya ne dersiniz? İzmir’in Karşıyaka ilçesinde misafirlerine sıcak bir merhabayı enfes tatlarla buluşturan mekanımızda sadece lezzete değil aynı zamanda görsel şölene de doyacağınızı iddia ediyoruz.

Anadolu coğrafyasında birbirinden özel tatlar enfes tariflerle hazırlanır ve sofraların vazgeçilmezi olur. Biz de bu anlayışı restoranımızın temel ilkelerinden bir tanesi kabul ederek maharetli eller ile ortaya konan yöresel lezzetleri sizlerle buluşturmanın gururunu yaşıyoruz. Üstelik ortaya koyduğumuz her tatta bizden bir dokunuş eklemeyi de ihmal etmiyoruz. Siz de yöresel lezzetlere olan özleminizi dindirmek için bizi tercih edebilir ve enfes bir lezzet yolculuğuna ilk adımı atabilirsiniz.

Yöresel Lezzetler – Doğal Tatlar

Türk lezzetlerini sizlere sunarken hazırlık aşamasında harika bir süreç takibi gerçekleştiriyoruz. Sadece lezzeti değil hijyeni ve sağlıklı besinleri de önemseyen bir bakış açısı ile size kusursuz tatları sunmanın heyecanını yaşıyoruz. Bu anlayıştan hareketle tercih ettiğimiz bütün ürünlerde doğallığın mutlaka sağlanmasını arzu ederken doğallığından şüphe ettiğimiz ürünleri kullanmamayı uygun görüyoruz.

Malzeme kalitesindeki kusursuzluğu ustalarımızın mahareti ile birleştiriyoruz. Başka hiçbir yerde bulamayacağınız tatları keşfetmek için bizleri tercih edin ve yöresel tatları tanımayı sürdürün. Sizler için özel olarak hazırladığımız konseptimizde sunum tabaklarımız ve masalarımızı da bütüncül bir çerçevede değerlendirmeyi uygun buluyoruz. Bunu size verdiğimiz önemin bir parçası olarak yansıtıyoruz.

TOP