coeur de lion

Kasap ve Şarküteri

Kasap ve Şarküteri Kasap ve Şarküteri Kasap ve Şarküteri Kasap ve Şarküteri Kasap ve Şarküteri Kasap ve Şarküteri Kasap ve Şarküteri Kasap ve Şarküteri Kasap ve Şarküteri

Kasap ve Şarküteri

Bir restoranda kasap ve şarküteri ürünlerini pişirilmiş bir halde tüketmenin yanı sıra neler sunulabilir ki? Coeur de Lion size sadece pişmiş veya tüketime hazır ürünler değil evinizde veya iş yerinizde kullanabileceğiniz harika lezzetlerle hitap etmeyi hedefliyor. Doğallığın kalite ile bir araya geldiği restoranımızda hem farklı bir konsept ile buluşmanın ayrıcalığını yaşayacak hem de lezzete doyacaksınız.

Sucuktan peynire kadar bir kasap ve şarküteri resyonunda ne olması gerekiyorsa hepsini sizlerle buluşturmayı arzu ediyoruz. Kaliteden ödün vermeyen bakış açımızı ön planda tutarken uygun fiyatlarla hizmet sunmayı da kesinlikle ihmal etmiyoruz. İzmir Karşıyaka’da konfor ve uygun fiyatları ile hemen herkesin tercih edebileceği bir konsept yaratan Coeur de Lion’da buluşacağınız ayrıcalıkların bunlarla da sınırlı olmadığını bilmelisiniz!

Kasap ve Şarküteri Ürünlerinde Doğallık

Sofralarınıza kadar sunduğumuz ürünlerin doğal ve özenle hazırlanmasına özen gösteriyoruz. Bu noktada kasap ve şarküteri konseptimizde sizlere sunulan her ürünün doğal yollarla beslenmiş ve zararlı bir işleme tabi tutulmadan servis edilmiş olmasını önemsiyoruz. Ürünlerin elde edildiği hayvanları özenle seçerken bu hayvanların soy kütükleri ve beslenme alışkanlıklarını da inceleyerek genetik problemlerden kaynaklanabilecek hastalıkları bertaraf ediyoruz.

Bir restorandan çok daha fazlasını bulabileceğiniz Coeur de Lion’da lezzet yolculuğunun bir rastlantı olmadığını siz de anlayacaksınız. Bunun için hemen bir rezervasyon yaptırmaya ne dersiniz?

TOP