coeur de lion

Barbeküs

Barbeküs Barbeküs Barbeküs Barbeküs Barbeküs Barbeküs Barbeküs Barbeküs

Barbeküs

Nar gibi ateşte pişen barbekü lezzeti ile buluşmak için artık beklemenize gerek yok! Coeur de Lion; İzmir’in en güzel mekânlarından bir tanesinde sizlere barbekü heyecanı yaşamanın ayrıcalıklarını sunuyor. Lezzetli ve doğal etlerin kıvamında pişmesini sağlayan aşçılarımızın ellerinden çıkan et ve sucukları tüketirken harika bir lezzet yolculuğuna çıktığınızı fazlası ile hissedebileceksiniz.

Coeur de Lion olarak sizlerle buluşturduğumuz barbekü konseptimizde sadece kaliteli tatlar sunmadığımızı bilmenizi istiyoruz. Lezzetin yanı sıra uygun fiyat ve besleyici değeri yüksek ürünlerimizle beslenme alışkanlıklarınıza uygun alternatifler ortaya koyuyoruz. Size düşen doğallığı ve lezzeti ile ön plana çıkan barbekü ürünlerimizi tatmak için restoranımızın yolunu tutmak!

Açık Havada Barbekü Deneyimi

Açık havada ustalarımızın maharetli ellerinden çıkan barbekü lezzetini enfes bir şekilde yaşayabileceksiniz. Üstelik İzmir Karşıyaka’nın en nadide mekânlarından bir tanesinde bulunan restoranımızın terasında pişirilen etlerin kokusu içinizi sararken görsel şölen sizi tatmin etmeye yetecek! İzmir’e farklı bir perspektiften bakıp sevdiklerinizle barbekü heyecanını yaşamak sadece Coeur de Lion ayrıcalığı ile keşfedebileceğiniz ayrıcalıklardan bir tanesi oluyor.

Doğal esintilerin lezzet dolu bir maceraya dönüştüğü restoranımızda hemen yerinizi ayırtabilir ve daha önce hiç yaşamadığınız bir deneyime kapı aralayabilirsiniz. Her damak zevkine uygun menüleri ve uygun bütçesi ile Coeur de Lion sizleri ağırlamak için sabırsızlanıyor!

TOP