coeur de lion

Oyun Annesi

Oyun Annesi Oyun Annesi Oyun Annesi

Oyun Annesi

Siz Coeur de Lion’da harika bir yemek heyecanı yaşarken çocuklarınız güvenli bir şekilde eğlenip vakit geçirsin ister misiniz? O halde sizler için özel olarak oyun annesi hizmetlerinden yararlanabileceksiniz.

Ebeveynlerin en büyük sorunlarından bir tanesi olan akşam yemeklerinde çocukla uğraşıp iyi vakit geçirememek artık tarihe karışıyor. Coeur de Lion sizlere çocuklarınızın oynayabileceği bir çocuk oyun alanından çok daha fazlasını vaat ediyor. Çocuklarınız diğer çocuklarla oynarken herhangi bir sorun yaşamasın diye özel olarak eğitim almış oyun annesi gözetiminde harika vakit geçirebilecek. Aklınız çocuğunuzda kalmadan bir akşam yemeği deneyimi için Coeur de Lion’u tercih etmeniz alacağınız en isabetli karar olacak!

Çocuk Psikolojisini Bilen Oyun Annesi

Çocuklarını keyifli vakit geçirsin diye görev yapan oyun annesinin sıradan bir gözetmen olmadığını bilmelisiniz. Çocuk psikolojisini her yönü ile bilen ve bu sayede çocukların yaşayabilecekleri problemleri önceden keşfeden personelimiz paylaşımcı bir ruhla oyun oynanmasına zemin hazırlıyor. Çocuğunuzun gelişimine katkı sağlayan oyun annesi ayrıcalığından faydalanmak için neler yapmanız gerektiğini merak ediyor musunuz?

Coeur de Lion’da bir rezervasyon yaptırmak ve sevdiklerinizle yemek deneyimi yaşamak için bizi tercih etmek bu enfes ayrıcalıklardan yararlanmanızın temel şartıdır. O halde hemen bir rezervasyon yaptırmaya ne dersiniz?

TOP