coeur de lion

Müşteri Servisi

Müşteri Servisi Müşteri Servisi Müşteri Servisi Müşteri Servisi

Müşteri Servisi

Coeur de Lion’da harika bir yemek deneyimi için heyecanlanıyor ama aracınız olmadığı için ulaşımda sorun mu yaşıyorsunuz? Artık endişelenmenize hiç gerek yok! Müşteri servisi hizmeti sayesinde dilediğiniz zaman enfes yemeklerimiz ile buluşabilecek ve kaliteli vakit geçirebileceksiniz.

İzmir’in Karşıyaka ilçesinde bulunan ve konumu ile hemen herkesi tatmin etmeyi başaran restoranımıza ulaşırken daha konforlu bir deneyim yaşamak için sadece özel aracınızı kullanmanıza gerek yok. Müşteri merkezli bakış açısını ön plana çıkararak başka hiçbir restoranın sunmadığı hizmetleri sizlerle buluşturan Coeur de Lion ile servis hizmetini alabileceksiniz. Güler yüzlü personelimiz size kaliteli hizmet sunmayı hedeflerken sizlerden gelecek yol ile ilgili sorulara da en doğru yanıtlar vermeyi ihmal etmeyecek.

Kaliteli Araçlarla Müşteri Servisi

Müşteri servisi hizmeti ile İzmirlilere farklılığı fazlası ile hissettiren Coeur de Lion; restoran konforunu servis araçlarına yansıtmayı da ihmal etmiyor. Müşteri deneyimini iyileştirmenin en önemli konulardan bir tanesi olduğunu benimseyen restoranımız bu bakış açısı ile sizlere güvenli bir yolculuk sunuyor.

Bütün müşterilerimizin yararlanabileceği ve güvenli sürüş anlayışı çerçevesinde hizmet sunan servis araçlarımızın daha iyi kalitede hizmet sunması adına bakım ve kontrolleri gerçekleştirmeyi ihmal etmiyoruz. Siz Coeur de Lion’a doğru yol alırken herhangi bir sorunla karşılaşmadan restoranımıza ulaşmanızı en büyük hedefimiz sayıyoruz. Müşteri servisimizden yararlanamak ve hizmetlerimiz ile ilgili bilgi almak için hemen bizi arayabilirsiniz.

TOP