coeur de lion

Ücretsiz Otopark

Ücretsiz Otopark Ücretsiz Otopark Ücretsiz Otopark Ücretsiz Otopark Ücretsiz Otopark Ücretsiz Otopark Ücretsiz Otopark

Ücretsiz Otopark

Nadide bir restoranda yemek lezzetini yaşarken ücretsiz otopark ayrıcalığı ile aracınızın güvende olmasına ne dersiniz? Sevdiklerinizle romantik bir akşam yemeğine veya iş arkadaşlarınızla bir iş toplantısına çıktığınızda kaliteli bir restoran bulmak en büyük arzunuzdur. Ancak Cour de Lion gibi Karşıyaka’nın en nadide ve nezih bölgesinde yer alan ve araç yoğunluğunun fazla olduğu bir yerde aracınızı park edecek bir yer bulmak adeta bir işkenceye dönüşebilir.

Cour de Lion olarak aklınızın aracınızda kalmasının önüne geçecek bir bakış açısı ile sizlere hizmet sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Siz sevdikleriniz veya iş arkadaşlarınızla keyifli sohbetler ederken 7/24 güvenlik kamerası ile izlenen ücretsiz otoparkımızda aracınız güvenle sizleri bekleyecek!

Otopark ve Vale Ayrıcalığı

Lezzetleri ile olduğu kadar müşterilerine sunduğu ayrıcalıklarla da ön planda olan Cour de Lion sayesinde gece boyunca kafanız rahat olacak. Üstelik dilediğiniz takdirde aracınızı restoranımızın kapısında sizlerden teslim alan valemiz siz mekandan ayrılırken yine aracınızı kapıya kadar getirerek zaman kaybetmemenize olanak sağlıyor.

Müşterilerimizin konforlu bir lezzet yolculuğuna çıkışını önemserken her hizmetimizle konforu zirveye çıkarmanın gururunu yaşıyoruz. Cour de Lion ayrıcalıkları ile enfes bir yemek deneyimi yaşamak adına hemen rezervasyon yaptırabilirsiniz! Endişelenmeyin ücretsiz otoparkımızda bütün müşterilerimiz için yer var!

TOP