coeur de lion

Sizde Paket Servisimizle En Lezzetli Etleri Evinizde Yiyin!

Sizde Paket Servisimizle En Lezzetli Etleri Evinizde Yiyin!
Sizde Paket Servisimizle En Lezzetli Etleri Evinizde Yiyin!

Et severlerin tercih ettiği Coeur de Lion damakta bıraktığı enfes lezzetle artık sizlere paket servis imkanı sunuyor. Evden çıkamadığımız bu günlerde, sevdiğiniz lezzetleri kapınıza getiren firmamız sizin için bütün et çeşitlerini paket servis olarak sunuyor. Taze baharatlarla hazırlanan etlerimiz, sizler için şeflerimiz tarafından hazırlanıyor. Restaurantımızda yaşayacağınız deneyimi evinize getiriyoruz. İzmir paket servis hizmetleri arasında en hızlı paket servis getiren firmamız sizlere en üst deneyimde evde yemek yeme imkanı sunuyor. Sizde bizlerle evinizde Coeur de Lion lezzetini ve hazzını yaşamaya hazır mısınız?

Lezzeti Evinizde Coeur De Lion İle Yaşayın!

İzmir Karşıyaka'nın en çok tercih edilen restoranlarından biri olan Coeur de Lion sizlere şölen yaşatmaya hazırlanıyor. Restaurantımız içerisinde birçok et çeşidi bulunmaktadır. Bununla beraber lezzetli konseptimizle sizlere farklı, yöresel ve yeni lezzetler sunuyoruz. Evden çıkmanın zor olduğu bu günlerde paket servisi hizmeti almak isteyen kişiler, restaurantımızda yaşadıkları kaliteyi birebir evlerinde yaşayabilirler. Akılda kalan enfes tadıyla, damakta bıraktığı aromasıyla sizi mutlu eden yemeklerimiz siparişleriniz üzerine yola çıkmaya hazır. Eti herkese sevdiren, etin üstadı olan Coeur de Lion sizlere birçok farklı lezzet seçeneği sunmaktadır.

Paket Servisi Hizmetimiz Nedir?

Coeur de Lion sizlere lezzetli yemek deneyimini artık kapınıza getiriyor. Aracı olmayan, ulaşım problemi olan veya dışarı çıkmanın zor olduğu bu dönemlerde dışarıya çıkmak istemeyen müşterilerimiz için aktif bir paket servisi hizmeti sunmaktayız. Sizde dilediğiniz yerden kaliteli bir lezzet deneyimi yaşamak için bizleri arayarak olduğunuz yere sipariş verebilirsiniz. Müşteri odaklı çalışan firmamız, özellikle sizlerin rahatlığı ve konforu adına gerekli bütün imkanları sağlamaktadır. Paket servislerimiz sıcak, taze ve son derece lezzetli gelmektedir. Restorantımız içinde sunduğumuz bütün imkanları, size paket servis hizmetimizde de sunmaktayız. Güler yüzlü personelimiz, hızlı ekip arkadaşlarımız ve lezzetli yemeklerimizde sizde bu günlerde kaliteli yemeği evlerinizde yiyebilirsiniz.

Müşteri Servisi Hizmetimiz

Coeur de Lion siz değerli müşterilerimizin rahat bir şekilde restoranımıza gelmesi için özel bir restaurant servis hizmeti sağlamaktadır. İzmir Karşıyaka’da bulunan restaurantımıza müşterilerimizin konforunu sağlamak adına özel araçlarımızla servis hizmet sağlamaktayız. Restaurantımıza gelmeniz için toplu taşımaya, taksilere veya özel araçlarınıza binmenize gerek yok. Başka hiç bir yerde olmayan servis hizmetini biz siz değerli müşterilerimiz için birinci sınıf kalitede sunmaktayız. Müşteri odaklı hizmet bakış açımız sayesinde, yol problemlerinizi sıfıra indiriyoruz. Müşteri servisi hizmeti ile birçok restorandan farklı bir hizmet veren Coeur de Lion sizleri kaliteli lezzete doğru götürüyor. Sizlere güvenilir, rahat bir yolculuk hizmeti sunmaktayız. Araçlarımızın düzenli kontrolü yapılmaktadır. Sizde paket servisi hizmetimizden ve müşteri servisi hizmetimizden faydalanmak için bizimle direkt olarak iletişime geçebilirsiniz.

En Lezzetli Yemek Coeur de Lion’da Yenilir!

Farklı lezzet seçeneklerimizle, firmamız sizler için en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Şeflerimiz yiyeceklerinizi özenle hazırlamakta ve tatlandırmaktadır. Sizlerin memnuniyeti, bizim için en önemli unsurlardan biridir. Sunduğumuz sayısız konsept, servis ve paket servisi hizmeti ile sizlere özel bir memnuniyet yaşatmayı amaçlamaktayız. Hazırladığımız yiyecekler tamamen birinci sınıf kalite ürünlerden yapılmaktadır. En taze, lezzetli ve özel ürünleri sizler için hazırlıyoruz. Bu dönemde dışarıda yemek yemek istemeyen kişiler için ise yüzde yüz hijyen kalitesiyle paket servis imkanı sunuyoruz. Sizde evinizde lezzetli bir akşam yemeği yemek için, midenize ziyafet çektirmek için kaliteden ödün vermeyen firmamızı tercih ederek hemen sipariş verebilirsiniz. Firmamız sizler için özel müşteri servisi hizmeti imkanı sunmaktadır.


TOP