coeur de lion

Serpme Kahvaltıya Bekliyoruz

Serpme Kahvaltıya Bekliyoruz
Serpme Kahvaltıya Bekliyoruz

Hepimizin de bildiği gibi sabahların vazgeçilmezi olan kahvaltı öğününün hayatımızda yeri oldukça büyük. Güne zinde başlamanın yolu sabah kahvaltısından geçiyor. Uyanınca ilk akıllara gelen şeylerden biri de ayılmak için sıcak bir şeyler içmektir. Çoğumuzun tercih ettiği ve geleneksel içeceğimiz haline gelen çay, kahvaltıların vazgeçilmez bir tutkusu olmuştur. Çayın demlendikten sonraki huzur veren o mis gibi kokusu ise kahvaltı için paha biçilemez.

Kahvaltı, sağlıklı beslenmek istiyorsanız asla kaçırmamanız gereken bir sabah öğünüdür. Peki siz de kahvaltı yapmadan güne başlayamayanlardan mısınız? Cevabınız evet ise; Coeur de Lion farkıyla muhteşem lezzetleri tatmaya hazır olun. Birçok konsepti içinde barındıran restoranımızda siz kahvaltı severler için de serpme kahvaltı konseptiyle yerimizi severek hazırladık. İddia ediyoruz, doğal ve leziz olan bu nefis ürünlerimizin enfes tadına siz de hayran kalacaksınız.

Hafta sonlarının da vazgeçilmez bir parçası olan kahvaltı öğününü, Coeur de lion ile denemeye ne dersiniz? Bizler baş döndüren bu lezzet yolculuğunda sizlere eşlik etmek için çok sabırsızlanıyoruz. Çoğumuzun pazar keyfi haline gelen bu öğün, belki de en özel ve en güzel sofra sohbetlerinize tanıklık edecek. Sevdiklerinizle birlikte geçireceğiniz unutulmayacak güzel vakitlerin keyfini çıkarmak için acele edin.

Çeşit çeşit lezzet!

Birbirinden çeşit ürünleriyle karşınıza çıkan Coeur de Lion, yine enfes lezzetleriyle sizlerle birlikte. Akıllardan çıkmayan lezzetlere sahip olan ürünlerimiz, aşçılarımızın maharetli elleri tarafından büyük bir özenle hazırlanmaktadır. Aynı zamanda zengin besin değerlerine de sahip bu nefis ürünler, lezzeti doruklarda yaşamanıza sebep olacak. Daha önce yaşamadığınız bu lezzet şölenini bizimle denemeye ne dersiniz?

Kendine hayran bıraktıran enfes serpme kahvaltımızın içerisinde; Bal, kaymak, tereyağı, nutella, çilek reçeli, tahin, pekmez, domates reçeli, karadut lor, vişne reçeli, Gemlik siyah zeytin, Gemlik yeşil zeytin, domates salatalık söğüş, roka, beyaz peynir, tulum peyniri, çeçil peyniri, kızartma, 2 göz yumurta, pişi, kruvasan ve termos çay olmak üzere her biri ayrı leziz toplamda kırk çeşit ürün bulunmaktadır. Hepsi birbirinden doğal ve leziz olan bu güzelliklerin tadına bakınca doymak istemeyeceksiniz.

Coeur de Lion farkını hisset!

Serpme kahvaltı yapmak için bir yer arıyorsunuz diye duyduk! Bu vazgeçilmez keyif için çok uzaklara gitmenize gerek yok. Coeur de Lion ailesi olarak enfes lezzetlere sahip ürünlerimizi ve eşsiz ayrıcalıklarımızı sizlere sunmaktan şimdiden gurur duyuyoruz. Birbirinden farklı ürün çeşidi bulunan mutfağımızın, baş döndüren lezzetleri ile sizleri buluşturmak için de ayrıca çok heyecanlıyız.

Enfes tatlara ve lezzetinin kalitesine imzasını atmış Coeur de Lion, İzmir’in en sevilen lezzet durağı olarak yerini almış durumunda. Siz de bu lezzet yolculuğunda lezzet durağınızı arıyorsanız çok doğru bir adresteniz! Serpme kahvaltı konseptimizle Coeur de Lion farkını hissedecek, muhteşem lezzetlerimizden de asla vazgeçemeyeceksiniz. Aynı zamanda Karşıyaka’nın en nadide mekanlarından birinde konumlanan restoranımız, siz kahvaltı severleri sabırsızlıkla bekliyor.


TOP