coeur de lion

Kim Pişirecek Kararı Siz verin

Kim Pişirecek Kararı Siz verin
Kim Pişirecek Kararı Siz verin

Coeur de Lion farkıyla birbirinden lezzetli olan enfes etlerimizin tadına bakmak istemez misiniz? Biz doğal ve leziz olan ürünlerimizi, siz et severlerle buluşturmak için çoktan hazırız. Her bir ürünü büyük bir özenle hazırlayan aşçılarımız, maharetli elleriyle muhteşem lezzetler ortaya çıkartmaya devam ediyor. Her ağız tadına uygun ve aklınıza gelebilecek tüm et çeşitlerini barındıran mutfağımızdan sofranıza gelen bu lezzet aklınızdan hiç çıkmayacak.

Etlerimizi ızgarayla buluşturan barbekü ustalarımızla bu lezzet yolculuğunun tadını çıkartmak için beklemenize gerek yok. Nar gibi ateşte pişen etlerin ateşle olan enfes uyumunu artık yanı başınızda da yaşayabilirsiniz. Coeur de lion, barbekü konseptiyle etlerinizi kendinizin de pişirebileceği bir ayrıcalık sunuyor. Bu leziz etleri kendiniz pişirebileceğiniz gibi aşçılarımız da maharetli elleriyle sizler için pişirebilir.

Yanı Başında Bir Lezzet!

İster masanda barbeküde kendiniz pişirin isterseniz mutfağımızda biz pişirelim! Siz de kendim pişirir kendim yerim diyenlerden misiniz? Cevabınız evet ise çok doğru bir adrestesiniz. Mangal konseptiyle karşınıza çıkan Coeur de Lion, yanı başınızda bir lezzet ile adeta kendisine hayran bıraktırıyor. En sevdiğiniz et ürünlerini seçip barbeküde istediğin şekilde pişirip afiyetle yiyebilirsiniz. Bir yandan yemek yerken bir yandan da keyifli dakikalar geçireceğiniz bu konsept sizi de heyecanlandırmadı mı?  Birbirinden özel her biri ayrı lezzetli ürünlerimizi, dumanı üzerinde keyifle yiyebilmenin tadını çıkarmak için acele edin.

Çiftlikten sofralarınıza gelen hem doğal hem leziz olan bu lezzet şölenini kaçırmanızı hiç istemeyiz. İçinizi ısıtan ateşiyle pişmesini beklerken o acıktıran kokusu adeta başınızı döndürecek. Doymak istemeyeceğiniz bu lezzete Coeur de Lion ile hazır mısınız? Bu barbekü partisinde sevdiklerinizle birlikte yaşayacağınız keyifli vakitler için heyecanla sizleri bekliyor olacağız.

Coeur de Lion ile Keşfet!

Et severlerin vazgeçemediği barbekü tutkusunu bizimle denemeye ne dersiniz? Daha önce yaşamadığınız bu deneyimi sizlere sunmak için çok heyecanlıyız. Karşıyaka’da bulunan restoranımız, İzmir’in gözde mekanlarından birinde konumlanmaktadır. Özellikle barbekü çılgınlarının tercih edebileceği Coeur de Lion, İzmir’in lezzet durağı haline gelmiş durumundadır. Birbirinden özel ürünlerinin lezzetine ve kalitesine imzasını atmış ve en sevilen et restoranları arasında yerini almıştır. Coeur de Lion, birden çok konseptiyle akıllarda kalan lezzeti ve muhteşem ekibiyle sizleri ağırlamak için sabırsızlanıyor.


TOP