coeur de lion

Bu Beyti Bir Başka

Bu Beyti Bir Başka
Bu Beyti Bir Başka

Izgara severlerin vazgeçemediği et ürünlerinden biri olan beyti, kuzunun sırt ve kemiksiz but tarafından elde edilen bir et çeşididir. Kuzudan çıkarılan o leziz etler rulo halinde şişlere takılarak da beyti haline gelir. Yağ oranı oldukça yüksek olan beyti, enfes tadıyla akıllardan çıkmayacak bir lezzete sahip. Özelliği ise elde edilen bu nefis etin, kuzu yağıyla tekrardan sarılıyor olmasıdır. Nar gibi ateşte ızgara üzerinde ahenkle pişen beyti, yedikçe yedirten lezzetiyle et çeşitlerinin en sevilenleri arasındadır.

Lezzeti doruklarda yaşamanıza sebep olan bu kuzu etinin ızgarayla sağladığı eşsiz uyumu ise başınızı döndürecek türden. Şeflerimizin de tecrübesiyle adeta bir sanata dönüşen enfes etlerimiz, afiyetle yiyebilmeniz için sizleri bekliyor. Mangalların da olmazsa olmazı olan bu et nefis tadıyla damaklarda kalmaktan kendini alamıyor. Kendine hayran bıraktıran lezzetiyle karşınıza çıkan bu muhteşem kuzu etini bir de Coeur de Lion’da deneyin.

Coeur de Lion ‘da Beyti Keyfi!

Dumanı üzerinde bu lezzete Coeur de Lion ile keşfetmeye ne dersiniz? Birbirinden özel et çeşitleri barından mutfağımızdan, beytinin de tadına bakmadan asla geçmemelisiniz. Öncelik olarak Coeur de Lion farkıyla özenle hazırlanmış beytilerimizi nar gibi ateşimizde pişiriyoruz. Sonrasında ise baş döndüren bir şölenle sizlere heyecanla sunuyoruz. Şeflerimiz tarafından büyük bir özenle hazırlanan etlerimiz, taptaze baharatlarla daha da leziz hale gelmektedir.

Aşçılarımızın da maharetli elleriyle sevgi ile hazırlanan kuzu etinin verdiği o enfes lezzeti kaçırmanızı hiç istemeyiz. Tamamı doğal olan tüm ürünlerimizin lezzeti ve kalitesi kadar şeflerimizin tecrübesine de çok güveniyoruz. Birbirinden leziz ürünlere imzasını atan Coeur de Lion, sizlerle tanışmak için çoktan hazır. Mangal tutkunlarının da vazgeçilmez bir parçası olan bu kuzu etini muhteşem konseptlerimizle sizlerle buluşturmak için çok heyecanlıyız.

İzmir’in Lezzet Durağı Coeur de Lion

Birbirinden çeşit ürünleriyle vazgeçilmez bir et restoranı olan Coeur de Lion, İzmir’in en gözde mekanlarından birinde yer almaktadır. Ayrıca sevdiklerinizle birlikte geçireceğiniz keyifli dakikalar için sizlere birçok imkân sağlamaktayız. Otoparktan oyun alanlarına kadar birden fazla ayrıcalığıyla rahatça yemek yiyebileceğiniz eşsiz vakitler sizleri bekliyor.

Güvenle yiyebileceğiniz doğal olan nefis ürünlerimizin tadına bakmak için artık beklemenize gerek yok. Çünkü Coeur de Lion ailesi olarak sunduğumuz ayrıcalıklarla akıllardan çıkmayacak bir lezzet şöleniyle sizleri karşılıyor olacağız. Yemeye doyamayacağınız bu lezzet yolculuğunda sizlere eşlik etmek için çok sabırsızlanıyoruz.


TOP