coeur de lion

Ateş Sizi Çağırıyor

Ateş Sizi Çağırıyor
Ateş Sizi Çağırıyor

Birbirinden leziz konseptleriyle sizleri buluşturan Coeur de Lion, fark yaratacak tatlara imza atmaya devam ediyor. Yoğun olarak kırmızı ve beyaz et çeşidinin yer aldığı mutfağımızda birbirinden çeşit ürünlerimizi sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Doğal ve leziz olan etlerimizi ateşle buluşturunca ortaya çıkan o muhteşem lezzetten vazgeçemeyeceksiniz. Etin ateşle sağladığı eşsiz uyumun ayrılmaz bir parçası da ızgaradır. Her ağız tadına uygun etlerimiz, aşçılarımız tarafından büyük bir özenle hazırlanmaktadır. Taptaze baharatların eşlik ettiği etlerin, verdiği mükemmel uyuma inanamayacaksınız. Hazırlanırken o acıktıran enfes kokusuyla doymak istemeyeceğiniz bu lezzete sahip olmak için yapmanız gereken tek şey Coeur de Lion ile tanışmak.

Etin ızgarayla kavuştuğu o ana tanıklık etmek istemez misiniz? Coeur de Lion ailesi olarak bu lezzet yolculuğunda sizlere eşlik etmek için sabırsızlanıyoruz. Restoranımız, birbirinden lezzetli ürünlerimizin tadına bakarken aynı zamanda keyifli vakitler geçirebileceğiniz ayrıcalıklar da sunuyor. Ateşle dans eden nefis etlerimiz, kendine hayran bıraktıran bir görsel şölenle de adeta başınızı döndürecek.

Coeur de Lion ile Kendin Pişir Kendin Ye!

Size sunduğumuz birçok ayrıcalığımızın olduğunu söylemiştik. Tercihinize göre karar verebileceğiniz bu konseptte kimin pişireceğine de karar vermek sizin. Hayran bıraktıran bu lezzeti doruklarda yaşamanız için resmen ateş sizi çağırıyor!


Peki siz kendiniz pişirip kendiniz yiyenlerden misiniz? Yemesi kadar yapması da ayrı bir keyif olan mangal deneyimini Coeur de Lion ile yaşamak mümkün. Doğadan gelen leziz ürünlerimizi, isterseniz usta aşçılarımız sizler için hazırlayabilir isterseniz de kendi etinizi kendiniz pişirebilirsiniz. Aklınıza gelebilecek tüm kırmızı ve beyaz et çeşitlerini nar gibi ateşte pişirecek ve bu lezzete doymak istemeyeceksiniz.  Kaçırmak istemeyeceğiniz muhteşem lezzetler ve sevdiklerinizle birlikte geçireceğiniz keyifli dakikalar sizleri bekliyor. Birbirinden maharetli şeflerimizin de tecrübesi ile yaşayacağınız bu deneyim aklınızdan hiç çıkmayacak.

Et Severler Coeur de Lion’da

Özellikle İzmirlilerin sıkça uğradığı lezzet durağı olan restoranımız, et severlerin tercih ettiği tek adrestir diyebiliriz. En sevilen restoranlar arasında yerini almış olan Coeur de Lion, Karşıyaka’nın en nezih mekanlarından birinde konumlanıyor. Sizleri eti sevdiren konseptlerimizle karşılayıp unutamayacağınız bir lezzet şölenine davet ediyoruz. Tüm ekip olarak baş döndüren lezzetlerimizle muhteşem bir deneyime sahip olmanız için heyecanla bekliyor olacağız. Mangal tadında konseptiyle karşınıza çıkan Coeur de Lion sizleri her koşulda ağırlamak için sabırsızlıkla bekliyor. 


TOP