coeur de lion

İzmir'de Antrikotun Adresi

İzmir'de Antrikotun Adresi
İzmir'de Antrikotun Adresi

Et severlerin vazgeçemediği antrikot, akıllarda kalan lezzetiyle en sevilen et çeşitleri arasında yerini almaktadır. Kırmızı et çeşidinin en değerlisi antrikot, dananın sırt kısmından alınan ve özel yağ dokusu olan bir et çeşididir. Lezzetini etin hem sert bir yağ dokusuna sahip olmasından hem de orta bölgesinde bulunan kalın yağ tabakasından alır. Birbirinden farklı ürüne imza atan Coeur de Lion ise bu enfes dana etinin lezzetine lezzet katmakta.

Tüm ürünlerimizde olduğu gibi antrikot da şeflerimiz tarafından özenle hazırlanmaktadır. Taze baharatlarla marine edilip aşçılarımızın maharetli ellerinin dokunuşuyla da adeta bir sanata dönüşüyor. Önceden dinlenmiş etlerimiz sevgiyle pişirilmeyi, biz de büyük bir heyecanla sizlere sunmayı bekliyoruz. Peki bu muhteşem lezzete Coeur de Lion ile buluşmaya hazır mısınız? Şeflerimizin de tecrübesi ile bu lezzet yolculuğunda sizlere eşlik etmekten mutluluk duyacağız.

Antrikot Izgara Sever!

Ateşi seven dana antrikot, lokum gibi etiyle ızgarada pişirilmeyi tercih ediyor. Çünkü antrikot ateşle dans ederken hızlıca pişip yumuşacık bir et haline gelecek. Yedikçe yedirten doymak istemeyeceğiniz bu lezzet için beklemenize gerek yok.

Etin ızgarayla buluştuğu bu eşsiz uyumu bizimle denemeye ne dersiniz? Ürünlerimizin kalitesi ve lezzeti kadar aşçılarımızın maharetli ellerine de güveniyoruz. Birbirinden usta şeflerimiz tarafından hazırlanan antrikot, nar gibi ateşte pişirilerek servis edilmektedir. Coeur de Lion ayrıcalığı ile kendisine hayran bıraktıran bir lezzet şölenine hazır olun.

Antrikotu Coeur de Lion ile Keşfedin!

İzmir Karşıyaka’nın lezzet durağı olan Coeur de Lion, birden fazla et çeşidi ve birbirinden leziz konseptleriyle karşınıza çıkıyor. Çeşitlerinden biri olan antrikot, kendini sevdiren lezzetiyle vazgeçemeyeceğiniz bir tat haline gelecek. Bu muhteşem lezzeti Coeur de Lion ile keşfetmeye ne dersiniz? Çoğumuzun da bildiği üzere antrikot, kırmızı etin en değerli olanıdır. Bu yüzden akıllarda kalacak enfes tadıyla denemeye değer bir lezzet olduğunu söyleyebiliriz. Eşsiz tatlara sahip olan ve büyük bir heyecanla ateşle buluşan etlerimizi dumanı üstünde afiyetle yemek için hazır olun. Coeur de Lion, herkese eti sevdiren konseptleri ile birbirinden farklı lezzetle sizleri buluşturmak için sabırsızlıkla bekliyor.


TOP