coeur de lion

Grill House Denince İlk Akla Gelen!

Grill House Denince İlk Akla Gelen!
Grill House Denince İlk Akla Gelen!

Adından da anlaşılacağı üzere etlerin ızgara üzerinde ev sahipliği yaptığı lezzet yolculuğunda biz de sizlere eşlik etmek istiyoruz. Grill house konseptiyle parmakları yedirten lezzet şölenine siz de hazır mısınız? Coeur de Lion, kalitesiyle imza atan enfes ürünleriyle ızgaranın keyfini çıkarmak için sabırsızlıkla sizleri bekliyor. Ürünlerimiz, doğallığı ve lezzeti açısından zengin besin değerlerine sahip özelliğiyle ön plana çıkmaktadır. Heyecanlanmanız gereken asıl nokta ise etlerin, sevgiyle marine edilmiş ve usta aşçıların maharetli elleriyle hazırlanacak olması. Aklınıza gelebilecek tüm et çeşitlerini ızgarayla buluşturan şeflerimiz, lezzeti doruklarda yaşamanıza imkân sağlayacak güce sahip. Aynı zamanda sizi kendisine hayran bıraktıracak lezzetiyle başınızı döndürecek bir görsel şölene de hazırlıklı olmanızı tavsiye ederiz.

Nedir bu Grill House?

Kelime anlamı “ızgara evi” olan, sizlerin de tahmin ettiği gibi mangal tadında bir konseptle karşımıza çıkan restoranlara verilen bir isimdir. Peki Grill House denince ilk akla gelen ne oluyor? Tabii ki ilk olarak enfes etlerin ızgarada buluştuğu muhteşem uyumu akıllara getiriyor. Coeur de Lion ailesi olarak ağızda dağılan o yumuşacık etin verdiği mutluluğun, sizin de hakkınız olduğunu düşünmekten kendimizi alamıyoruz. Neden bu deneyimi bizimle yaşamayasınız ki? Coeur de Lion ayrıcalığıyla keyifle yiyebileceğiniz nefis ürünlerimizi size sunmaktan mutluluk duymaktayız. Özenle hazırlanmış ve usta aşçılarımızın eşsiz marifetleri ellerinden çıkmış etlerimizi sizlerle buluşturmak için de çok heyecanlıyız. Her ağız tadına uygun, birbirinden farklı et çeşitlerimizi tercih ettiğiniz kıvama göre hazırlamaktayız. Henüz dumanı üstünde, kokusuyla kendine hayran bıraktıran leziz etlerimizi afiyetle yiyebileceğinizi unutmayın. Bir yandan doyurucu olan etlerimizin tadına bakarken bir yandan sevdiklerinizle keyifli dakikalar geçireceğiniz bu deneyimi kaçırmanızı da istemeyiz.

İzmir'de Grill House Adresi Coeur de Lion!

Bu lezzet durağında bizimle buluşmaya ne dersiniz? Belki de en güzel ve en özel sofra sohbetlerine tanıklık edecek olan mekanımızda sizleri ağırlamak bizim için çok heyecan verici olacak. Ürünlerimizin lezzetine ve kalitesine güvendiğimiz kadar uygun fiyat ve zengin menümüzle de sizleri şaşırtmaya devam edeceğiz. Hem ailenizle hem dostlarınızla gelebileceğiniz restoranımızda sizler için tüm imkanları sağlamaya çalıştık. Siz keyifli vakit geçirirken çocuklarınızın da oyun anneleri eşliğinde güzel vakit geçirebileceği oyun alanlarımızın olduğunu bilmenizi isteriz. Üstelik güvenle teslim edeceğiniz aracınız otoparkımızda bulunan ekip arkadaşlarımızla emin ellerde olacak. İzmir’in en nadide mekanlarından birinde yer alan restoranımız, muhteşem ekibi ve nezih ortamıyla sizi adeta evinizde hissettirecek. Coeur de Lion ailesi olarak sizi Grill House konseptiyle karşılamak için sabırsızla bekliyoruz.


TOP