coeur de lion

Grill House Karşıyaka

Grill House Karşıyaka
Grill House Karşıyaka

Resmi adı Hubbard House olarak bilinen Grill House, 1836'da inşa edildi. Şirket merkezi ve bölge oduncularında pansiyon olarak kullanılan, ilk yerel halk barınağı ve yerleşimciler için sulama çukuruydu. Bugün, bu 7 bin metrekarelik çiftlik evi, Batı Michigan'daki en iyi yemek mekanlarından birine ev sahipliği yapmaktadır. Hubbard Evi, adını onu inşa eden Samuel Hubbard'ın adını almıştır. O, emlak ve arazi spekülasyonu ile uğraşan bir Massachusetts Yüksek Mahkemesi yargıcısıydı. Boston Şirketi'ne 25 bin dönümlük arazi verildi ve sonunda Allegan Köyü'nü geliştiren Allegan Şirketi oldu. Efsaneye göre, 1847'de bina yerel kereste fabrikası işçilerine yiyecek ve içecek servisi yapmak için kullanılırken, bir barroom bıçağı kavgasında bir oduncu öldürüldü. Cesedi mülkün üzerine işaretsiz bir mezara gömüldü. Kalıntıları yok olmasına rağmen, varlığı hala Grill House'da hissediliyor. Arkadaş canlısı sakinimize verilen isim Jack, kendisini birçok kez gösterdi. Sık sık sandalyeleri hareket ettirdiği ve mumları yanık bıraktığı biliniyor. Işıkları kısmak, radyo istasyonlarını değiştirmek, kapıları açıp kapatmak ve tabakları tıkırdatmak repertuarının diğer parçalarıdır. Nadir durumlarda, Jack'in tercih ettiği tek bir viski kadehi, doğaüstü arkadaşımızın unutulmaz bir hatırlatıcısı olarak The Rock barda otururken bile bulunacaktır.

Grill House Nedir?

Temel olarak anlamına bakıldığı zaman et lokantası olarak bilinen grill house, özellikle Türkiye toplumunda son yıllarda oldukça bilinen ve tercih edilen bir hale gelmiştir. Bunun temel sebebi ise Türkiye toplumunun ete olan düşkünlüğünden kaynaklanır. Özellikle et lokantası olarak tabir edilen bu lokantaların menülerinde ağırlık olarak tamamıyla et odaklı yemek çeşitleri bulunur. Et severlerin en büyük durak noktaları olan grill house bu anlamda birçok insanı tatmin etmektedir. Evlerinde herhangi bir et pişirme yerinin olmaması barbekü gibi etin tadının en fazla çıktığı bazı yemeklerin yapılamaması gibi durumlarda grill house tercih edilir. Özellikle grill house Karşıya’da birçok farklı lezzet ve bunun sonucunda ise birçok farklı lezzeti tadabilirsiniz. Bu lezzetler sizleri baştan çıkararak en iyi şekilde sizlere sunulmak ve sizlerin tadına bakmasını beklemektedir. Bu durum esas alındığı zaman her insanın Karşıyaka grill house giderek oradaki bu farklı lezzetleri ve bununla birlikte, yaşanması gereken bütün leziz duyguları tatmasında fayda vardır.

Coeur de Lion Grill House ve Muhteşem Tatları

En güzel etleri ve en muhteşem tatları alabileceğiniz bunlarla birlikte ise sürekli olarak farklı ve muhteşem duyguları en belirgin şekilde yaşayacağınız Coeur de Lion Grill House Karşıyaka, bu anlamda sizi son derece tatmin edecek. Etin insana verdiği haz ve bu hazzı en iyi şekilde ete yansıtan Coeur de Lion Grill House Karşıyaka sizler için en kaliteli ve en güzel ürünlerini sunuyor. Sizlere ise sadece gidip o etin tadına varmak ve bu tat ile birlikte kalbinizde yaşadığınız birçok duyguyu hissetmek kalıyor.


TOP