coeur de lion

Hadi Mangal Yapalım

Hadi Mangal Yapalım
Hadi Mangal Yapalım

Leziz ve doğal olan etlerimizi dumanı üstünde yemeye ne dersiniz? Aklınıza hemen “mangal mı yapsak?” sorusunun geldiğini biliyoruz. Vazgeçilmez bir keyif haline gelen mangal tutkumuz, geleneklerimizin bir parçası olmuş durumda. Coeur de Lion, sizlerle bu tutkuya ortak olmak ve birlikte bu keyfin tadını çıkarmak için sabırsızlanıyor.

Tamamen doğal olan ürünlerimizin lezzeti ve kalitesi dışında zengin besin değerlerine sahip olduğunu ayrıca belirtmek isteriz. Birbirinden nefis et çeşitleriyle kaliteli tatlara imza atan Coeur de Lion; sizlerle tanışmak için çoktan hazır bile. Sevgiyle marine edilmiş etlerimizin mangalla buluştuğu bu lezzet yolculuğu için sizin de şimdiden sabırsızlandığınızı biliyoruz. Tatmanız gereken bu lezzet şölenine restoranımızın eşsiz manzaralı terası da sizlere eşlik edecek, hadi mangal yapalım. Ayrıca Coeur de Lion’un sunduğu bir diğer seçenek ise ‘mangalımı kendim yaparım’ olacak. Aşçılarımızın özenle hazırladığı, nar gibi ateşte pişen onlarca çeşit ürünlerimizin lezzetine de kimin pişireceğine de gelin siz karar verin.

Mangal Yanı Başında!

Mangalı yemesi kadar yapması da ayrı bir keyif! Hazırlarken içimizi ısıtan ateşiyle, etleri koyduktan sonraki acıktıran o nefis kokusuyla kendine hayran bıraktırıyor. Pikniklerin de vazgeçilmez bir parçası olan mangal keyfini artık uzaklarda aramanıza gerek yok. Coeur de Lion ‘kendin pişir kendin ye’ seçeneğiyle bu ayrıcalığı sizlere sunmaktan gurur duyuyor. Bu konsept sayesinde sevdiklerinizle birlikte hem lezzetli ürünlerimizin tadını çıkaracak hem de keyifli vakit geçireceksiniz. Unutmayın her şey kendinizi özel hissetmenizi sağlamak için yapılmaktadır. İster enfes etlerimizi kendiniz pişirebilir, isterseniz birbirinden usta aşçılarımızın maharetli ellerinden afiyetle yiyebilirsiniz.

Mangalın Tek Adresi Coeur de Lion!

Karşıyaka’da bulunan restoranımız İzmir’in en nezih mekanlarından birinde yer almaktadır. Özellikle İzmir ve çevresi tarafından sıkça tercih edilen ve en sevilen restoranlar arasında yerimizi almış durumundayız. Biz de Coeur de Lion ailesi olarak birlikte yaşayacağımız mangal keyfi için tüm ekip heyecanla sizleri beklemekteyiz. Üstelik otopark ve oyun parkı gibi birden fazla verilen hizmetiyle siz ve sevdikleriniz için adeta ev sahipliği yapmaya hazırız. Ürünlerimizin kalitesi ve muhteşem lezzetleriyle doymak istemeyeceğiniz bir ziyafet yaşamanız için her zaman hazırda masanız ayrılmış olacak.

Mangal yapmanın verdiği mutlulukla hem keyif yapmak hem lezzetlerimizi tatmak istiyorsanız; Coeur de Lion tam da aradığınız lezzetin adresi. Daha önce yaşamadığınız bu deneyime sahip olmak için acele edin, çünkü biz sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz!


TOP